O mnie

Cześć! Nazywam się Magdalena Moćko i prowadzę markę To Właśnie Styl.

Jaka była moja droga? Jak zostałam stylistką?

Ubrania uwielbiam odkąd byłam małą dziewczynką. Odkąd pamiętam mama zabierała mnie do lumpeksów, szyła i robiła na drutach, a w telewizji oglądałam program Triny i Susannah. Tam pierwszy raz spostrzegłam, że ubrania i wizerunek to coś niezwykłego. Patrzyłam z niedowierzaniem i byłam zachwycona metamorfozami uczestniczek! 
Modę i makijaż kocham jednocześnie. To wszystko tworzy nasz styl, więc wniosek nasunął się sam – jestem osobistą stylistką!
Ukończyłam trzyletnią szkołę stylizacji i wizażu, dzięki temu temat kreowania wizerunku znam od podszewki i pojmuję go całościowo.


Wizerunek, to nie tylko ubrania.

Bardzo ważne jest dla mnie jest by stworzyć wizerunek w zgodzie z Twoimi wartościami. Nie będę Cię namawiać do kupowania rzeczy, które Ci się nie podobają, ani do wyrzucenia tych ulubionych. To jest Twój styl i chcę byś wyglądała tak, jak tego pragniesz.
Twoja osobowość tworzy wizerunek, a odpowiednio dobrana fryzura, makijaż czy strój, pomagają go zdefiniować. Pomogę Ci odkryć wymarzony styl, który wesprze Cię w Twojej życiowej drodze. 

Styl to właśnie Ty!


Zapraszam Cię na wspólną przygodę – poznania siebie i odkrycia Twojego wspaniałego, indywidualnego, spójnego z Tobą stylu!


Obecnie prowadzę kanał na YouTube, na którym możesz mnie bliżej poznać. 😊 Udowadniam tam, że nie musisz kupować co sezon torby ubrań w najnowszych trendach, by wyglądać stylowo. Rozsądnie zbudowana szafa nie musi być duża, gdy rzeczy są do niej wkładane świadomie. Personalnie bardzo lubię buszować po lumpeksach i wyszukiwać perełki w sklepach z modą Vintage. Jeśli będziesz chciała, Ciebie też mogę tam zabrać!


Stylistka pośród ubrań


Koko world
KOKO World

W pracy jako stylistka współpracuję z markami w charakterze eksperta od wizerunku.

Koko World to polska marka odzieżowa, dla której tworzę cykl „How to wear it?” na Instagramie. Wspólnie z modelkami pokazujemy stylizacje z ubrań marki na różnych sylwetkach i omawiamy ich cechy.

Kliknij na obrazek, by obejrzeć!

Referencje

„Udało nam się uporządkować moją szafę! Stworzyłyśmy razem nowe zestawy, na które sama bym życiu nie wpadła! Pomogłaś mi zauważyć jakie rzeczy się powielają, a czego brakuje. Super, że powiedziałaś mi jakie kolory są dla mnie najlepsze – nie wydam więcej zbędnie pieniędzy na to co do mnie nie pasuje.


puste zdjęcie profilowe
Tatiana

Metamorfoza to była dla mnie cenna lekcja. Magda nie tylko poświęciła mi czas, ale także podzieliła się ze mną bardzo konkretną wiedzą na temat typów sylwetek, analizy kolorystycznej. Zaproponowała mi różne stylizacje, których sama na pewno bym nie stworzyła, bo nie wiedziałam, że mogą być dla mnie korzystne. Pomogła mi spojrzeć z dystansu na siebie i moją szafę. Przeżyłam nie tylko fajną przygodę, ale sporo się nauczyłam. Polecam każdemu!

Katarzyna

„Przegląd szafy to najlepsze na co mogłam się u Magdy zdecydować! Wszystko mi się teraz rozjaśniło! Już wiem dlaczego nie miałam się w co ubrać. Bardzo dużo się dowiedziałam na temat składów ubrań, jak się okazało to jest ważne, a wcześniej nie zwracałam na to uwagi.”

puste zdjęcie profilowe kobieta
Kasia

„Zdecydowałem się na pakiet przegląd szafy + zakupy. Magda pomogła mi stworzyć zestawy do nowej pracy i poukładać w szafie, żebym na co dzień nie musiał się nad tym zastanawiać. Bardzo profesjonalna i efektywna usługa. Polecam.”

puste zdjęcie profilowe mężczyzna
Daniel

Porady stylistki na Twoim mailu!

Shopping Cart